Viac inšpirácie pre vás

Ako na toChystáte sa na pláž? Máme pre vás niekoľko skvelých tipov

 

Začiatok prázdnin je doslova na skok - aj vy už v mysli oddychujete na pláži? Rozohriaty piesok, jemný morský vánok a slnkom zaliate dni... Bez ohľadu na to, či milujete opaľovanie, plávanie, prechádzky alebo cestovanie, dovolenka pri vode jednoducho nemá páru. Dokonalý dovolenkový relax si však vyžaduje aj starostlivú prípravu. V našom článku nájdete všetko, čo k takémuto oddychu potrebujete - samozrejme, za tie najnižšie ceny.

 

 

K správnemu oddychu na pláži sa vám zíde niekoľko dôležitých vecí. Doslova nevyhnutnosťou je veľký savý uterák, ktorý vám výborne poslúži pri opaľovaní aj na osušenie po kúpaní. Okrem toho by ste na pláž nemali vykročiť bez ľahkých šľapiek, ktoré vás ochránia pred horúcim pieskom. Mimoriadne dôležité sú tiež slnečné okuliare. Nezabúdajte, že nie sú len módnym doplnkom, ale tiež chránia vaše oči pred škodlivým slnečným žiarením. A nakoniec to najdôležitejšie – krém s ochranným filtrom. Bez neho radšej nechoďte na slniečko. Všetky tieto dôležité drobnosti si zbaľte do praktickej plážovej tašky a môžete sa vybrať k moru.

 

 

 

 

Prezentovanú ponuku môžete nájsť v predajniach PEPCO od 3. júna do vyčerpania zásob. Fotografie produktov sú názorné a môžu sa jemne líšiť od skutočnosti.