Viac inšpirácie pre vás

DieťaPripravte vašim drobcom rozprávkový Deň detí

 

Konečne prichádza Deň detí, ten sviatok, na ktorý sa drobci tešia snáď celý rok. Sme si istí, že aj tí vaši netrpezlivo čakajú, aké prekvapenie im pripravíte prvého júna. Ak hľadáte inšpiráciu na zaujímavú hračku či oblečenie pre vašu dcérku alebo synčeka, ste na správnom mieste. Pripravili sme vám špeciálny článok, v ktorom určite nájdete to pravé prekvapenie pre vaše ratolesti a zároveň perfektne ušetríte.

 

 

Všetky parádnice sa môžu tešiť na kráľovsky pestrú ponuku tipov pre dievčatá. Pripravili sme im bábiky s krásnymi šatami a doplnkami, bižutériu s motívom kreslených postavičiek a tiež perfektný rozprávkový stan na hranie. Stačí si vybrať.

 

 

 

Splňte tajné želania vášho malého fešáka. Či už zbožňuje športovanie, zábavu s autíčkami alebo jednoducho hry, pri ktorých sa môže poriadne vyšantiť, u nás si určite vyberie. Pripraviť sa, pozor... a najlepší Deň detí sa môže začať!

 

 

 

Deň detí je sviatkom aj vašich najmenších zlatíčok, preto ich na prvého júna nezabudnite poriadne vyfintiť. V našej ponuke oblečenia s rozmanitými zaujimívými motívmi z nich budú skutočné hviezdy.

 

 

 

Tvorivý rozvoj má vo vývine detí veľký význam. Preto je dôležité, aby sa drobci nezabúdali venovať aj aktivitám, ktoré ich prirodzene podporujú v kreativite. Či už je to maľovanie, nalepovanie alebo modelovanie, každá z týchto činností zlepšuje zručnosť detských ručičiek a rozširuje hranice fantázie vašich ratolestí.

 

 

 

Podnietiť deti k hre na slniečku nemusí byť nič náročné. Ak ich namotivujete zaujímavými hračkami a k šanteniu sa pridáte aj vy, takúto zábavu si určite nenechajú ujsť. Niektoré veselé aktivity sú na čerstvom vzduchu jednoducho oveľa zábavnejšie.

 

 

Prezentovanú ponuku môžete nájsť v predajniach PEPCO od 20. mája do vyčerpania zásob. Fotografie produktov súnázorné a môžu sa jemne líšiť od skutočnosti.