Viac inšpirácie pre vás

DieťaZoznámte sa s hravými trendmi v detskej móde na jeseň

Vieme, že rodičia robia všetko preto, aby ich najmenší vyzerali vždy pekne a upravene. Deťom však najviac záleží na tom, aby ich oblečenie bolo moderné a rovnaké ako to, čo nosia ich kamaráti a kamarátky zo školy či ihriska. Toto všetko vytvára náročné výzvy pre každého rodiča. Preto sme pre vás pripravili článok, v ktorom  sa zoznámite s najnovšími trendmi v detskej móde na sezónu jeseň/zima. Pomôže vám ľahko spojiť očakávania vás aj vašej ratolesti.

 

 

Módne farby na sezónu jeseň/zima

 

V dievčenských kolekciách oblečenia neohrozene dominuje ružová farba. Dievčatá ju zbožňujú vo všetkých jej odtieňoch. Módna je aj sivá, tmavomodrá či pieskovo béžová. Spojením týchto farieb vytvoríte krásne štylizácie, v ktorých bude každé dievčatko vyzerať naozaj štýlovo a rozkošne. Chlapci sa cítia dobre najmä v modrom, tmavomodrom a zelenom oblečení. V súčasnosti sú v móde tiež odtiene oranžovej – ako v základnej farbe, tak aj v jej výraznejšom akcente, ktorý oživí tmavšie farby na bunde, mikine či zimných doplnkoch. Doplnená o odtiene sivej, čiernej a hnedej efektne vyváži farebnosť chlapčenského oblečenia.

 


Široký výber teplých doplnkov  

      

V súčasnosti sú hitom motívy zvieratiek. Sú obľúbeným vzorom najmä u menších detí. Môžeme ich vidieť snáď všade – od čiapok s uškami cez šáliky až po rukavičky s rozkošnými aplikáciami. Populárnymi sú aj na súpravách doplnkov. Či už sú to medvedíky, mačičky alebo dinosaury – deti ich milujú jednoducho všetky. Je to trend, ktorý sa vyskytuje v dievčenskej aj chlapčenskej móde. Pokiaľ ide o čiapky, je si z čoho vyberať. Nemusia byť monotónne, stavte na farbu a veselé aplikácie. Môžu byť tiež ozdobené ligotavými kamienkami alebo brmbolcami. Medzi tínedžermi sú mimoriadne populárne nápisy a viacfarebné prúžky. Vďaka nim váš malý fešák vynikne medzi svojimi kamarátmi.

 


Obľúbené detské vzory

 

Hitom posledných rokov, ktorý je in aj v tejto sezóne, sú veľké výrazné potlače. Najčastejšie ide o obrázky známych postavičiek z rozprávok, komiksov a videohier. Deti veľmi rady nosia mikiny a tričká so svojimi obľúbenými hrdinami alebo pútavými nápismi. Dievčatá okrem toho zbožňujú aj kvetinové motívy. Sú populárnym vzorom na ľahkých blúzkach, šatách a v súčasnosti aj zimných bundách. Vyzerajú pôvabne a skvelo sa vynímajú v kombinácii s jednofarebnou čiapkou či so šálikom.

 


Vrstvenie – najlepší spôsob obliekania počas chladných dní

 

Oblečenie musí byť v prvom rade praktické. Nezabúdajte na to najmä počas chladnejších mesiacov a pri premenlivom počasí. Snažte sa podľa toho prispôsobiť aj spôsob obliekania. Ako? Ideálnym riešením je metóda vrstvenia. Vďaka tomu môžete vášmu drobcovi vyzliecť alebo obliecť ďalší kus oblečenia. Tak mu vždy zabezpečíte primerané teplo. A okrem toho je to mimoriadne módne riešenie. Nemusíte míňať celý majetok na to, aby naša ratolesť mohla vyzerať štýlovo a zároveň sa cítila sa vo svojom oblečení pohodlne.

Dúfame, že náš sprievodca trendmi vám bol užitočný a vďaka našim návrhom vytvoríte skvelé štylizácie oblečenia. S PEPCO si vždy môžete dopriať viac za menej!