Viac inšpirácie pre vás

Domácnosť5 nápadov na skrášlenie vianočného stola s PEPCO

Štedrovečerný stôl je dôležitou súčasťou vianočnej výzdoby každej domácnosti. Na sviatky sa pri ňom stretávame s rodinou, aby sme sa tešili zo šťastných spoločných chvíľ a pochutnali si na slávnostnej večeri. Je teda prirodzené, že každej mamičke záleží na tom, aby vyzeral perfektne a robil radosť všetkým prítomným. Výber tých správnych ozdôb nie je však často ľahký. Preto vám prinášame článok plný nápadov, ako pôsobivo naaranžovať váš vianočný stôl.

 

 

Ak máte rady jednoduchosť, škandinávsky štýl bude pre vás perfektnou voľbou. Siahnite po jemných prírodných drevených dekoráciách: zo šišiek a čerstvých vetvičiek z borovice či smreku vytvoríte originálne doplnky so sviežou atmosférou severských krajín. Pre tento štýl je vhodné zvoliť neutrálne svetlé farby ozdôb a jednofarebnú jedálenskú súpravu bez akýchkoľvek vzorov.

 

 

Dávate prednosť bohato zdobenému štýlu? S leskom zlatých a strieborných doplnkov bude váš štedrovečerný stôl vyzerať efektne a elegantne. Využite trblietavé vianočné gule, ktoré budú odrážať svetielka sviečok – vytvoríte tak kúzelnú atmosféru, ktorou na všetkých zapôsobíte. Jedlo môžete servírovať v jedálenskej súprave so vzormi, ak je však príliš zdobená, bude lepšie, ak  nepoužijete krúžky na servítky. 

 

 

Na prípravu pôsobivej výzdoby štedrovečerného stola stačí trošku kreativity a originálneho prístupu. Sme presvedčení, že s našimi tipmi vytvoríte nádherné dekorácie, na ktoré vaša rodina a hostia len tak nezabudnú. Prajeme vám veselé Vianoce!