Viac inšpirácie pre vás

MódaDarujte si leto plné krásy a pohody

 

Horúce dni plné oddychu a príjemných chvíľ s rodinkou sú už doslova za dverami. Svedčia o tom záhradky plné rozkvitnutých kvetov, skracujúce sa noci aj postupne pribúdajúce stupne na teplomeri. Vieme, že každá žena chce v tomto období vyzerať perfektne a túži doma vytvoriť príjemné prostredie pre všetkých najmilších. Aj keď sa to možno na prvý pohľad nezdá, celkový dojem často do veľkej miery ovplyvňujú aj rôzne drobnosti. A práve o nich sme pre vás pripravili náš najnovší článok.

 

 

Ak sa rada skrášľujete a túžite v každej situácii vyzerať atraktívne, určite si prídete na svoje v našej ponuke kozmetiky značky FREEDOM. Pôsobivé očné tiene, rozmanité maskary, rúže či pestré laky na nechty z vás spravia hviezdu leta bez toho, aby ste museli míňať veľa.

 

 

 

Zvýraznite váš pôvab vkusnými šperkami. Nemusíte sa zameriavať na výraznú bižutériu s veľkými príveskami - pokojne stavte na minimalizmus. Drobné doplnky s jemným dizajnom pútavo podčiarknu váš prirodzený pôvab. Nezáleží na tom, či preferujete striebornú alebo zlatú farbu bižutérie, z našej širokej ponuky si určite vyberiete.

 

 


Dodajte vášmu domovu v lete romantický nádych vďaka vkusným doplnkom z našej ponuky. Ich jemný a pôsobivý dizajn premení každý kútik interiéru na naozajstný pôžitok pre oko. Navyše, ak využijete aj dekoratívne sviečky, dodáte letným večerom okúzľujúcu atmosféru, ktorá príjemne prekvapí vašu rodinku aj každého hosťa.

 

 

 

Oslaďte si atmosféru leta vašim obľúbeným nápojom v dizajnovej sade pohárov. Okrem toho,že sa v horúcom počasí príjemne osviežite, vytvoríte tiež chutnú dekoráciu, ktorá je príjemná napohľad. Ak si túto chvíľku užijete v prítomnosti svojich najmilších, perfektný relax je zaručený. :)

 

 

Prezentovanú ponuku môžete nájsť v predajniach PEPCO od 20. mája do vyčerpania zásob. Fotografie produktov sú názorné a môžu sa jemne líšiť od skutočnosti.