INŠPIRÁCIE NA DROBNÉ RADOSTI

Od skončenia sviatkov už ubehol dlhý čas a zase sme vkĺzli do stereotypu všedných dní a každodenných starostí. Na nálade nám nepridáva ani pochmúrne a studené počasie. Čo s tým? Nečakajte, že príde niečo, čo vám urobí radosť. Choďte radosti naproti a urobte si ju sami. A nielen sebe. Aj všetkým ostatným, ktorých máte radi. Zdieľaná radosť je predsa tá najkrajšia. :o)

POTEŠTE SVOJE DETI: POZERAJTE S NIMI ROZPRÁVKY

Keď cez víkend nevyrazíte do hôr alebo na výlet, pusťte si s deťmi rozprávku a urobte si spoločné filmové popoludnie. Je zaujímavé pozorovať svoje ratolesti, ako prežívajú rozprávkové príbehy, kedy sa smejú alebo naopak majú strach a niekedy sa dokonca rozplačú. Vy môžete všetko prežívať s nimi: rozprávať sa o príbehu, komentovať ho, pýtať sa a poprípade ich držať za ruku, keď je dej najnapínavejší. :o)

A prečo vlastne deti (ale aj dospelí) milujú rozprávky a hrdinov v nich? Rozprávkoví hrdinovia deti inšpirujú a sú pre ne vzorom. Chcú byť rovnako statočné, krásne, chytré, čestné a spravodlivé ako oni. Chcú stáť na strane dobra, bojovať proti zlu a poraziť ho. A ako? No samozrejme tou najmocnejšou zbraňou zo všetkých – láskou! Pretože len tá môže zvíťaziť aj nad tými najhrozivejšími zloduchmi. A aj keď to, žiaľ, stopercentne neplatí aj v reálnom svete. Našťastie, v rozprávkach áno.


DOPLŇTE SVOJ ŠATNÍK O PEKNÝ KÚSOK

Napríklad o univerzálnu krátku bundičku. Tento štýlový doplnok má hneď niekoľko nepopierateľných výhod:

  1. Môžete ju kombinovať takmer s akýmkoľvek typom oblečenia vo vašom šatníku (s nohavicami, šatami aj so sukňou).
  2. Nosiť ju môžete po celý rok. Na jar ako cool zvršok, v zime ako sako pod bundou alebo kabátikom.
  3. Podčiarkne silné stránky postavy – predĺži hornú časť tela a nohy, zvýrazní dekolt aj útly pás. A zaručene upúta pozornosť okolia.
  4. Vyrába sa z rozličných materiálov, takže perfektne ladí s mnohými štýlmi oblečenia.

Náš tip:
Chcete docieliť elegantný, ale zároveň ležérny vzhľad? Skombinujte bundičku s džínsami a extravagantnými topánkami na vyššom podpätku.

VYTVORTE SI NETRADIČNÚ DOMÁCU GALÉRIU

Máte doma veľa pekných fotiek uložených v krabiciach alebo v počítači a nudí vás predstava, že by ste ich jednoducho nastrkali do bežných rámikov? Ponúkame vám kreatívnejší a hravejší spôsob.

S pomocou nášho multirámika si vystavíte až 6 fotiek naraz a vďaka štipcom ich môžete poľahky prichytiť aj vymieňať. Naviac neutrálny biely rám priam volá po tom, aby ste si ho zafarbili podľa svojho vkusu a zároveň tak, aby ladil s vaším interiérom. Môžete ho tiež vyzdobiť rozličnými drobnými dekoráciami – mušličkami, farebnými gombíkmi, trblietkami, špagátikmi, stuhami, mašličkami atď. Potrebujete k tomu len pár šikovných rúk, lepiacu tavnú pištoľ a samozrejme fantáziu. Tak s chuťou do toho, nech máte svoje najmilšie spomienky stále na očiach! :o)