INŠPIRÁCIE NA LÁSKY ČAS

„Byl pozdní večer – první máj... !“ Nie, nebojte sa, nebudeme tu citovať celú Máchovu klasickú báseň, aj keď je naozaj krásna. Túto inšpiratívnu sériu venujeme všetkým, ktorí milujú. Veď láska je to najkrásnejšie, čo nás v živote môže stretnúť. Prajeme vám nezabudnuteľný máj! :o)

VAŠI NAJMILŠÍ VŽDY NABLÍZKU

Chcete, aby sa vaše obľúbené spomienky stali neoddeliteľnou súčasťou vašich domovov? Tak ich neschovávajte v krabiciach a počítačoch, ale vystavte si ich, nech ich máte stále na očiach.

Pekne vám k tomu poslúžia najrôznejšie rámiky, ktoré môžete buď zaujímavo rozmiestiť po stenách, alebo si ich len tak postaviť na komodu či poličku. Veľmi obľúbené sú aj multi rámiky, do ktorých jednoducho usporiadate viac fotiek naraz, a vytvoríte tak mini príbeh alebo koláž
z dovolenky. Do niektorých rámikov skúste namiesto fotky vložiť napríklad vtipný text alebo obľúbený obrázok od vašich detí. Rámiky je tiež možné ozdobiť drobnými suvenírmi z ciest – mušličkami, kamienkami, sušenými kvietkami a i.

Dobre vyzerá, keď skombinujete rámiky na fotky na stenách s tými, ktoré stoja. Také spomienkové zátišie ešte vyšperkujte decentnými dekoráciami a výsledok bude dokonalý!

ZAMILUJTE SA DO SKLA

Tento starodávny materiál má jednu výnimočnú vlastnosť. Položte sklenený pohár na stolček na terase za bezoblačného dňa a uvidíte, s akou gráciou sa sklo pohrá so slnečnými lúčmi. Na rozdiel od keramiky a porcelánu, ktoré svetlo pohlcujú, sklo ho dokáže čarovne rozptýliť všetkými smermi. A pokiaľ ide o farebné sklo, sú svetelné efekty ešte zaujímavejšie.

Využite túto podivuhodnosť a za letných slnečných dní podávajte občerstvenie na sklenenom riade a pod šírym nebom. Sklo je síce krehké, ale pokiaľ siahnete po jeho silnejšej variante, ide o ideálny materiál na servírovanie všemožných lahôdok. Čírosť skla navyše odhalí krásu pokrmu na prvý pohľad. Na tanieroch skvele vyniknú kúsky ovocia či zeleniny, v miskách a misách ovocné či zeleninové šaláty a v pohároch osviežujúca zmrzlina. Na nápoje sa hodia rôzne druhy pohárikov či sklenené džbány. Prajeme krásny estetický i chuťový zážitok! :o)

MAJTE SA RADA!

Každý deň je fajn urobiť si nejakú malú radosť. Čo napríklad novým  outfitom na spanie na leto? Zbavte sa vyťahaných dlhých tričiek či beztvarých nočných košieľ. Zadovážte si modely, v ktorých sa budete cítiť pohodlne a atraktívne zároveň, aj keď sa ráno prebudíte strapatá a bez
make-upu. Prospeje to vám, a tým pádom aj vášmu partnerskému vzťahu. :o)

Ste skôr pyžamový typ? Potom v letných horúčavách siahnite po sympatickom komplete tričko plus šortky s motívom exotických paliem. Romantickejším typom odporúčame ľahučké pyžamko zdobené čipkou vo farbe letnej oblohy bez mráčika v kombinácii tielko a šortky. A pre fanúšičky nočných košieľok tu máme pôvabný kúsok s tenkými ramienkami a nežnou potlačou. Potom už len pridajte balerínky na doma alebo papučky a nový nočný outfit, v ktorom sa budete mať zaručene rada, je na svete. ;o)