INŠPIRÁCIE NA ELEGANTNÝ DOMOV PLNÝ TRBLIETANIA

Páči sa vám vzdušný interiér, plný svetla, kde sa všetko leskne a trblieta, ale zároveň pôsobí pohodlne a harmonicky? Kde sa prirodzene snúbia výrazné, nápadné prvky s decentnými detailmi a elegancia s praktickosťou? Potom sa v pokoji ponorte do nasledujúcich riadkov a nechajte sa inšpirovať… ;o)

DOKONALOSŤ SE SKRÝVA V DETAILOCH

Vytvorte si doma príjemné zákutia z krásnych drobností, z ktorých budete mať takú tú tichú radosť, kedykoľvek sa na ne pozriete. Skombinujte dekorácie v striebornej farbe, doplňte ich sklenenou vázou s dokonalými nevädnúcimi kvetmi či štýlovou lampou a vystavte si umelecké dielka svojich detí alebo rodinné fotky v štýlových rámikoch. Uvidíte, ako im to v nich pristane. :o))

BUDIŠ SVETLO!

Lampášiky patria k typickým jesenným dekoráciám. Je to jasné, za oknami svetla ubúda, takže ho doma musíme trochu pridať. Svetlo z lampášikov pomáha vytvárať útulný a pohostinný interiér, ale lampášiky sa pekne vynímajú aj v exteriéri, napríklad za oknami, na terase či na priedomí. Skúste aspoň na chvíľu vymeniť displeje mobilných prístrojov za mihotavé svetlo sviečok a relaxujte. :o)

NAMIXUJTE TEXTÚRY, STLMTE FARBY

Čím viac rôznych štruktúr materiálov v interiéri dáte dokopy, tým luxusnejší efekt získate. Skombinujte si dohromady trblietavé, hebké, chlpaté a hladké textúry a budete prekvapení, akých zaujímavých kontrastov dosiahnete. Farby voľte skôr prírodné v tlmených odtieňoch. Veľmi pekne vyzerajú napríklad odtiene sivej, béžovej či jemne ružovej alebo fialovej farby.

TRBLIETAVÉ SKRÝŠE

Jedine v upratanom prostredí sa môžete cítiť dobre. Pre ľahké upratovanie v obývacej izbe použite šikovné a zároveň veľmi elegantné boxy s módnymi obojstrannými flitrami, vďaka ktorým nebude váš interiér nikdy nudný.