STRUČNÝ DARČEKORADCA PRE VŠETKÝCH RODIČOV

A je to tu! Aj vy sa celý rok tešíte na Vianoce, ale desíte sa toho šialeného stresu a vymýšľania, čo a komu kúpiť? Namiesto toho, aby ste doma v pokoji a spoločne s deťmi plietli vianočku, pripravovali zemiakový šalát a iné dobroty, neviete, čo skôr, pretože toho musíte ešte toľko stihnúť...

STOP! Hlboký nádych a výdych. Musí sa všetko točiť len okolo darčekov? Nechcete to tento rok urobiť trochu inak? Keď už bol celý tento rok tak iný a vyčerpávajúci. Veď predsa stačí len pár darčekov, nemusí ich byť pod stromčekom hromada. Urobte si navzájom radosť niekoľkými darčekmi, ktoré ale starostlivo vyberiete, a o ktorých budete presvedčení, že sú tie pravé. Ušetríte tak čas, peniaze aj svoje psychické zdravie. Tak poďme na to! ;o)

HRAVÉ TVORENIE DROBCI OCENIA

Vyskúšajte plastelínu! Zlepšuje jemnú motoriku, rozvíja fantáziu a prináša deťom radosť z tvorenia. A ak máte doma dieťa, ktoré navyše aj rado pomáha v kuchyni (a vy na to nemáte nervy), potom je voňavá plastelínová hmota tým pravým darčekom. Teraz už stačí len vymyslieť, akú mňamku upečiete. :o)

➡️ Súprava Továreň na sladkosti, so 4 nádobami voňavej hmoty a doplnkami na výrobu košíčkov – 7 €

➡️ Plastická hmota Dúha, v súprave: 40 dóz rôznych farieb, s tvarmi na viečkach – 10 €

PRINCEZNÉ VÍŤAZIA!

V predškolskom veku detičky veria na rôzne nadprirodzené bytosti a kúzla, ktoré im pomáhajú zvládať rôzne nepríjemné situácie. Vďaka rozprávkovým bytostiam si tiež cibria fantáziu. Takže ak vaša babuľka miluje princezné, rozhodne ju v tom podporte. A keď k dlhovlasej krásavici pridáte ešte vznešeného koníka, máte vyhrané. Ale najviac svoje dievčatko potešíte, keď sa aj vy vrátite do detských čias a budete sa hrať spoločne. :o)

➡️ Bábika Zuzanna s koňom a doplnkami – 10 €

IDEMEEEE…

Aj napriek vymoženostiam dnešnej digitálnej doby, ako sú tablety či mobily, si trúfneme povedať, že k najobľúbenejším chlapčenským hračkám stále patria autíčka a autodráhy. A nielen chlapčenským. So všetkým, čo má štyri kolesá, sa radi hrajú všetci chlapi, nech majú päť alebo sto. To znamená, že jedným darčekom potešíte synčeka, otecka i dedka. Je to taký darček 3v1. A ten už sa oplatí, čo poviete? Takže na štart, pripraviť sa, pozor, brrrrm, brrrm!!!

➡️ Pretekárska dráha so slučkou, elektrická, s 2 autami v mierke 1:43, na diaľkové ovládanie, dĺžka 420 cm – 20 €

HRÁME SA NA MAMINKU A OCINKA

Deti sa hrajú najradšej tak, že napodobňujú dospelých. Zalievajú kvetinky, pomáhajú pri pečení či varení, zametajú, vysávajú, vymieňajú s oteckom pneumatiky, dávajú bielizeň do práčky, a tak ďalej. Nielenže sa tým veľa naučia, ale tiež, a to je asi to najdôležitejšie, trávia čas s vami, svojimi rodičmi. Kúpte im teda hračku, ktorá im dodá pocit dôležitosti aj radosti, že sú ako vy. Napríklad superskú detskú kuchynku. :o))

➡️ Detská kuchynka, s pracovnou doskou a doplnkami, hrajúca a svietiaca, ružová alebo zelená, výška 87 cm (batérie sú súčasťou balenia) – 20 €

OBLEČKO TO ISTÍ

Malé parádnice určite poteší, keď pod stromčekom nájdu parádne oblečenie. Také mäkučké bavlnené oblečko je jednoducho stávka na istotu. A keď je navyše plné veselých obrázkov, úspech je zaručený.

➡️ Tričko pre dievčatká, vianočné, s flitrami, tmavomodré alebo červené, veľkosti:
80 – 98 cm – 2,50 €