Inšpirácie týždňa

Staňte sa autorkou

a získajte poukážku na nákup v PEPCO!

Každá z nás je zdrojom inšpirácie pre ostatné žienky. Kým jedna majstrovsky zariaďuje interiéry, ďalšia má zase jedinečné módne cítenie a vycibrený vkus. Ako vyzerajú vaše nápady na bytové dekorácie, dámsku módu či detské outfity? Podeľte sa s nami o to, na čo ste právom hrdá. Vaše fotky či videá môžu inšpirovať iných alebo dokonca môžete vyhrať skvelú cenu!

Každý týždeň vyberáme najoriginálnejšie nápady a oceňujeme ich titulom INŠPIRÁCIE TÝŽDŇA! Sú to inšpirácie, ktoré najlepšie zachytávajú predstavivosť svojich autoriek. Sú dokonalou ukážkou toho, že krásne módne outfity a bytové dekorácie je možné vytvoriť aj za pár drobných. Nádherne naaranžované sviečky a kvety na konferenčnom stolíku? Či radšej outfit vášho dieťatka na nedeľnej prechádzke v parku? Necháme to na vás! INŠPIRÁCIE TÝŽDŇA sú jednoducho všade! A odmeňujeme ich poukážkami na nákup v PEPCO v hodnote 10 . Prajeme vám príjemné nakupovanie!

Chcete pridať inšpiráciu?

Je to jednoduché! Vyplňte formulár na tejto stránke alebo vyberte niektorý z inšpiratívnych nápadov na svojom Instagrame či YouTube kanáli. Keď inšpiráciu schválime (schvaľovací proces trvá počas pracovných dní 24 hodín), nájdete ju v hlavnej galérii. Svoj príspevok môžete poľahky nájsť, ak napíšete do vyhľadávania hashtagy, ktoré ste použili na popis inšpirácie alebo ak zadáte svoje užívateľské meno.