O inšpiráciách

Každá z nás je zdrojom inšpirácie pre ostatné žienky. Preto sme pre vás vytvorili stránku www.inspiracie.pepco.sk. Bytové dekorácie, dámska móda a detské outfity – to je to, čím žije PEPCO svet. Všetky tieto témy sme pre vás zhromaždili na jednom mieste. Vďaka jednoduchému vyhľadávaniu teraz poľahky nájdete presne to, čo hľadáte.

Medzi príspevkami nájdete aj odporúčania od vašich obľúbených blogeriek. Pozrite sa, ktoré PEPCO vecičky ich inšpirovali (@littleking.sk, @kiarablogsite, @romilikes, @sandra_grigely). Možno vám ich tvorba prinesie nové nápady!

 

 

 

Cítite sa hrdo, keď sa pozriete na svoj vkusne zariadený interiér? Ukážte nám produkty z PEPCO vo svojej krásnej obývačke, praktickej kuchyni alebo útulnej spálni. Alebo máte množstvo dobrých nápadov na originálne dámske či detské outfity? Zdieľajte svoje fotky! Váš jedinečný štýl si určite s potešením pozrú aj ostatní. Ako na to?

Je to jednoduché! Stačí si urobiť fotku alebo krátke video a zdieľať svoju inšpiráciu.

 

 

 

Svoje nápady môžete zdieľať aj na Instagrame s hashtagom #inspiraciepepco alebo cez formulár na tejto stránke.

Chcem pridať inšpiráciu

Vaše tipy sú inšpiráciou pre ostatných. A preto sme sa rozhodli, že každý týždeň vyberieme najoriginálnejšie nápady, ktoré oceníme titulom INŠPIRÁCIA TÝŽDŇA a odmeníme poukážkou na nákup v PEPCO v hodnote 10 €.

Ukážte svoj talent svetu!